Eyüp Kuşçu Spor Klübü


               ekgroupeyupkuscusporklubu

Eyüp Kuşçu Spor Klübü

Eyüp Kuşçu önderliğinde kurulmuş olan EK Group bir çok yaptığı faliyetler ile kendinden söz ettirmektedir. EK Group’un yaptığı ilk ve en büyük çalışmalarından biri olan Eyüp Kuşçu Golden Gloves Fight Club 2008’den beri aynı adresinde, aynı kararlılıkla sporcuyu eğitmeyi ve sporcuya destek olmayı amaç edinmiş, ev sahipliği ettiği onlarca turnuva ile adından çokça söz ettirmiştir.

Eyüp Kuşçu’yu televizyonda özel bir kanalın düzenlediği boks gecelerinden ve Dünya çapında ki turnuvalardan adını duyuyoruz. Boksu bıraktıktan bir süre sonra Ümraniyede ki spor salonun da sporu desteklemeye devam etmektedir. Ümraniye’de ki bu adrese gidip düzenlenen turnuvaları izleme imkanı bulabileceğiniz gibi aynı zamanda youtube kanalı üzerinden düzenlenen turnuvayı canlı izleyebilir veya kaçırdıysanız tekrarlarını kanalın videolar bölümünden de izleyebilirsiniz.

Eyüp Kuşçu Spor Klübü'nde boks, kickboks, muay thai (thai boks), mma ve Eyüp Kuşçu’nun kendi oluşturduğu ve ünlülerin tercihi olan spor dalına katılma imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca Eyüp Kuşçu Spor Klübünde sadece dövüş sporları yok. Ayrıca fitness ve body salonu da mevcuttur.

Eyüp Kuşçu Golden Gloves Spor Klübün’de boks ringi ve mma ringi hali hazırda mevcuttur. Ayrıca yeni projeye göre salona ilave iki ring daha yapılması planlanmaktadır. 

Sporu ve sporcuyu bu kadar desteklediği için Sayın Eyüp Kuşçu ve ekibine sonsuz teşekkürlerimizi borç biliriz.

comments ( 0 )

*Leave a reply*